עם ישראל חי!
שמירה עשיתי

מאגר ענקי של צ'ופרים לטיולים!

כולם, מדריכים ומדריכות, רוצים להיות משקיענים. ומה חניכים אוהבים יותר מצ'ופרים?
אז אמנם האתר לא יכול לגזור ולהדביק, אבל יש פה רעיונות רבים ומצוינים!

מאגר ענקי של צ'ופרים לטיולים!

הודעהעל ידי הדר אלאלוף מנהלת לשעבר תודה על תרומתך! » 30/07/2017, 14:20

צ'ופרים למסעות:
# לאוטובוס- אני מביא את נייר 'בלונים'  (פצפצים) - שאמור לשמור על דברים שבירים כשעוברים בית-, וכותב עליו שלא תשתעממו לי בדרך...

# לאוטובוס- מביאים חבילת קלפים לכל אחד וכותבים - שלא תשעממו בדרך (ואם משקיעים אז מוציאים את הקלף "עשר" וכותבים "אתם עשר..!"

# לאוטובוס- סוף סוף באיחור של שעה האוטובוס זז לקראת חוויה וכבר מהרגע הראשון נראה שהטיול יהיה "שגעון" כי: קמת לרגע ומישהו תפס לך ת'מקום, באוטובוס נורא צפוף ובקושי אפשר לנשום, התיק עם הממתקים רחוק, ואוכל אין(?) והמימייה כל הזמן נוטפת מים, אז-למרות שהנעל נורא לוחצת, ולמרות שהבטן מרוב רעב מתפוצצת ולמרות שהנהג לא מרשה לאכול ואפילו לשתות מים...כדאי שתדע שעם קצת סבלנות ופחות עצבים יהיה לנו טיול מקסים.

#צ'ופר פתיחה לטיול - יש את 'תפילת הדרך לטיול'

#צ'ופר פתיחה לטיול- 10 הדיברות למדריך

#צ'ופר פתיחה לטיול- מי שלא שותה בוריד שותה ביד- אז שתו הרבה!

# צ'ופר פתיחה לטיול- (אפשר לצייר כמו קומיקס): יש כל מיני התחלות: התחלה של כיפה התחלה של מירוץ התחלה של ברל'ה התחלה של יום התחלה של בצפר והתחלה של טיול שיהיה לנו טיול שווה... בוקר טוב!

#צ'ופר פתיחה לטיול- פו היה אומר: ברור לכולם שמסע צריך להתחיל ברגל ימין הבעיה היא לדעת איזה מבין השתיים היא רגל ימין. אחרי שבחרת מה היא רגל שמאל-ברור שהשנייה היא רגל ימין... אז קדימה ללכת... 

#צ'ופר פתיחה לטיול- פעם יהונתן הלך לו ברחוב, וקיבל מכת שמש- בלי אזהרה!! אז יהונתן מיד בלי לחשוב נתן לשמש מכה בחזרה וגם אמר לה ישר בעיניים שהפעם הוא מוותר... אבל עוד פעם אחת הוא ישבור לה ת'קרניים! וכדאי לה שתיזהר... זה קצת קשה לשבור לשמש ת'קרניים- אז שימו כובע ושתו המון מים...

#צ'ופר פתיחה לטיול- מביאים קיסם אוזניים וכותבים-"כובע מים ונעליים.. שיכנס לכם טוב טוב לאוזניים!!"

#צ'ופר פתיחה לטיול- רובה מים- קונים בשקל רובה מים ובשיא החום בטיול או מחנה או סתם בעולת מים מביאים להם והם מתחילים במלחמת מים ענקית!!! 

#צ'ופר למסלול- מביאים רובי מים קטנים/משפריצים -כמו של ניקיון- וכותבים 'כולם על הקומונרית' או משהו כזה. זה ממש נחמד, במיוחד כשחם.

#צ'ופר למסלול- לעשות מבצע טופי במסלול. זה אומר שמכינים פתקים קטנים עליהם רשום "שיהיה לך יום טוב" צובעים אותם ואז נותנים לכל האנשים שפוגשים ומאחלים להם יום טוב.

#צ'ופר למסלול- אפשר לעשות שרשרת "אופניק" לכל אחד שרשרת עם  10 פתקים והמטרה שיישארו לך הכי הרבה כשכל פעם שמישהו אומר "אוף" מורידים לו אחד.

#צ'ופר למסלול- מדביקים לכל אחד בתיק "פדלאה פדלאה - אבל לפניך!" 

#צ'ופר למסלול-מדביקים עם סרט על התיק - "אל תעבור על לא תגנוב כדי שאני לא אעבור על לא תרצח.."

#צ'ופר למסלול- "דע אחרי מי אתה עומד. סניף קדימה כבוד". 

#צ'ופר למסלול- ״יאללה פדלאות זוזו...״ עם ציור של זקנה עם הליכון.
תגיות

• חיים א 01/08/2017, 17:05
    זה לא נוח לקחת מפה צופרים. תעשו שורה חדשה לכל צופר זה יהיה הרבה יותר נוח.
  • אורטל 30/12/2018, 15:12
    יש לכם אחלה של צופרים ממש שימושים ומעולים.
    באמת כדאי לערוך את זה כל צ'ופר בשורה שיהיה יותר נוח
  • יעל דשל 11/02/2019, 19:31
    נכון מאוד
  • כיפה אדומה14 12/09/2019, 22:12
    אני מכירה עם הקלפים
    שמוציאים את הקלף של המלכה וכותבים :"כל הכבוד היית מלכה"
    או לחילופין לבנים קלף של מלך :"היית מלך"
    גם עם העשר זה חמוד
    ובאמת כדאי אולי לכתוב כל אחד בשורה אחרת או לסדר הכל בוורד ולהוסיף קובץ!!
    ככה זה הרבה יותר נוח ונעים למראה של העין...
    תודה רבה!!!
  • ליה 01/04/2021, 18:15
    אהבתי אני עושה את זה לחניכות שלי יש לי טיול ביום ראשון זה טיול פסח 4.4.2021 בנחל ציפורי יהיה ממש כיף!!
  • טוביהרוזנטל 30/04/2021, 16:17
    תודה על היישור שורות ועל הרעיונות היה פצצה!
  • תגובה מהירה:

חזור אל צ'ופרים

השארו מעודכנים!