עם ישראל חי!
שמירה עשיתי

להיות מי שאני

מסר: אנחנו לא צריכים לנסות להתנהג כמו מישהו אחר או לעשות דברים מתוך לחץ חברתי כדי שיאהבו אותנו מי שחבר אמיתי יהיה חבר ויאהב אותנו איך שאנחנו
אמנם כולנו מדריכים חרוצים שמכינים פעולות מראש. אבל תמיד קורה איכשהו שנתקעים בלי פעולה... רגע לפני שהחניכים באים. אז במיוחד בשבילכם מאגר הפעולות הגדול והעדכני בארץ!

להיות מי שאני

הודעהעל ידי יעלי » 27/06/2016, 10:04

בתחילת הפעולה מתחלפים בשמות וכל אחת מקבלת שם שלחברה שלה וזה השם שלה לכל הפעולה.
מי שמתבלבלת וקוראת למישהי בשם הרגיל-ממציאים לה שם חדש.

משחקים:
משחק המראות-מתחלקים לזוגות, בת אחת בזוג עושה תנועה השנייה מחקה אותה כמו מראה.
מוציאים מתנדבת שצריכה לנחש בכל זוג מי עושה את התנועות ומי המראה. 

-הרצל אמר

סיפור:(מתומצת,תוסיפו פרטים איך שבא לכם. מומלץ ממש לספר בעל פה, מגביר את רמת ההקשבה פי כמה.)

היה הייתה ילדה בשם דינה שתמיד הייתה עצובה,לא היו לה חברות והיא חשבה שאף אחד לא אוהב אותה.
היא הייתה בטוחה שזה בגלל שאין לה כובע מגניב ויפה כמו שיש לשרה וטליה. 
יום אחד דינה הלכה בקניון ולפתע היא ראתה חנות שמוכרת בדיוק כובע כמו שיש לשרה וטליה.
היא נכנסה לחנות ומדדה את הכובע והרגישה פשוט מאושרת. המוכרת הסתכלה עליה ואמרה וואו איך הכובע הזה יפה עלייך!
הכובע היה במבצע,ודינה קנתה אותו והרגישה הכי מאושרת בכולם- יש לי עכשיו כובע  כמו של שרה וטליה ועכשיו יהיו לי מלא חברות וכולם ירצו לשחק איתי!
למחרת הלכה לה דינה לבית הספר שמחה ומאושרת. באותו היום דינה הייתה מוקפת  בחברות שיחקה עם כולן, והרגישה שכולן אוהבות אותה ורוצות להיות איתה.
וואו!! איזה מדהים כל זה בזכות הכובע!!חשבה דינה.
כשהגיע הביתה ,אמא של דינה שאלה אותה -וואו דינה את נראית כל כך שמחה ומאושרת מה היה היום?
ודינה ענתה כן אמא הכל בזכות הכובע בזכותו כולן היו חברות שלי ושיחקו איתי !
על איזה כובע את מדברת?שאלה אמא של דינה
מה זאת אומרת איזה כובע? הכובע שעל הראש שלי! אמרה דינה.
דינה חמודה, אין לך שום כובע על הראש..אמרה אמא.
דינה הושיטה יד אל הראש,וגילתה שבאמת אין לה כובע.
היא נזכרה שבבוקר לפני שהגיעה לבית ספר הייתה רוח חזקה,והיא כנראה לא שמה לב והכובע עף לה..

כלומר-דינה חשבה  שבגלל הכובע כולן חברות שלה ואוהבות אותה,
אבל בעצם-הם שיחקו איתה כי היא הייתה שמחה והיה להן כיף איתה בזכות מי שהיא.

• אור ינאי 22/11/2016, 00:07
    המשחק המלך 'שבונצ' מאוד מתאים:
    המטרה: של כולם להפסיל את המלך. המלך- להישאר כמה שיותר זמן בכתרו...
    יושבים במעגל על כיסאות (חשוב מאוד) וכל כיסא מקבל את השם של מי שיושב עליו חוץ משני כיסאות אחד ליד השני, הימיני מבניהם הוא ה'שבונצ' והשמאלי המלך.
    המשחק מתחיל... המלך אומר שם של מישהו מהמעגל ומי שיושב על הכיסא שהמלך אמר, צריך לומר שם של מישהו אחר שהוא לא יושב בצדדיו וגם אסור להחזיר למי שהעביר לך בזמן שהמלך סופר לו עד 10.
    במידה ואותו אחד אמר שם של מישהו נכון (יענו שהכיסא שהוא אמר הוא לא מצדדיו ולא מי שהעביר לו) אז מי שעכשיו קיבל צריך לומר שם של מישהו אחר וכך ממשיך עד שמישהו נפסל...
    במידה ומי שאמרו לו, לא אמר מישהו בזמן או שהוא אמר מישהו לא נכון, הוא נפסל והוא הופך להיות ה'שבונצ' וכל השאר מתקדמים לכיוון המלך. לכן כדאי כמה שיותר להפסיל את המלך או הקרובים אליו כי אז כולם יותר יתקדמו.

באמת משחק ממש מצחיק וממממממממש כיף לשחק אותו!!! כדאי כיתה ו+
    נשמע מסובך, אבל ברגע שיודעים זה אחד השוווווווים!
    בקיצור בהצלחה!!!

או מי שרוצה עוד הסבר יש בערוץ שבע... http://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t312753
  • אורח 12/05/2021, 14:23
    Finding the best weight vest for you ·iamazonsurmountwayweightedvest_2021 There are many different weighted vests for your kind of training,Weighted Vest Workouts | Weighted Vest Workouts takes standard moves like push-ups, pull-ups, sit-ups and burpees to a whole new level, guaranteeing a more remarkable transformation in strength, stamina and cardio health.12 lbs weighted vest is good workout equipment for both men and women.If you’re fresh on the market for a weighted vest but don’t know where to start, we’ve got you covered. We assessed some of the market’s top options to figure out which weighted vest would best suit your needs.
    weight vests for training https://www.amazon.com/SurmountWay-Adju ... 26&sr=8-33
  • תגובה מהירה:

חזור אל פעולות

השארו מעודכנים!